Çözüm Ortaklarımız

agilent

Agilent Technologies

Yeni nesil dizileme için optimize edilmiş multipleks PCR tabanlı kitler üretir. Genetik hastalıklar, kanser ve non-invazif prenatal tanı alanlarında faaliyet gösterir.

AmoyDx

AmoyDx

Moleküler onkoloji ürün grupları ile metastatik kanser tedavisini yönlendiren EGFR, KRAS, NRAS ve BRAF gibi kitleri ve yeni moleküler hedefleri içeren geniş bir test menüsüne sahiptir

Archer Dx

Anchored Multiplex PCR (AMP) teknolojisinin hasasiyetine dayanan yeni nesil dizileme kitleri üretir. Onkoloji ve Hemato-Onkoloji alanında füzyon, ekpresyon, SNV, InDel, CNV tespiti için çözümler sunar.

Becton Dickinson (BD)

Becton Dickinson (BD)

Gen Era, BD’nin otomatik mikrobiyoloji sistemi BD Max ve HPV deteksiyonu için üretilen BD Viper sistemlerinin distribütörüdür.

Bio-Rad

Bio-Rad

DNA, RNA, protein ve hücre araştırma alanlarına yönelik, sistem, reaktif ve sarf ürün grupları mevcuttur. Dijital PCR, akış sitometrisi ve kromatografi gibi yüksek teknoloji sistemlerin üreticisidir.

Integrated DNA Technologies

Integrated DNA Technologies

Yeni Nesil Dizileme, CRISPR genom düzenleme, qPCR ve RNA interferans gibi moleküler biyoloji uygulamaları için oligo tasarımında 30 seneden fazla tecrübe ile hizmet veren bir firmadır.

Illumina

Illumina

Dizileme ve “array” teknolojisindeki güvenilirliği ile bilimsel araştırmalar, genomik ve moleküler tanı alanlarında tüm dünyada tercih edilen cihazlar ve kitler üretir.

Sera Care

Sera Care

In vitro tanıda, klinik laboratuvarlara ve yaşam bilimleri araştırmacılarına, NGS ve dPCR gibi ileri seviye tanı uygulamaları için biyo-benzer referans örnekleri ve kalite kontol programları sunar.

Sophia Genetics

Sophia Genetics

Veri güdümlü tıp alanında dünya lideri olan, yapay zeka SOPHIA’nın üreticisi Sophia Genetics, yeni nesil dizileme veri analizi için hekimler için kullanıcı dostu arayüz sunar. Ayrıca yeni nesil dizileme kitleri de üretmektedir.

Paragon Genomics

Paragon Genomics

“CleanPlex” teknolojisi ile hassas, uygulaması kolay ve maliyet efektif hedefli yeni nesil dizileme kitleri üretir. İhtiyaca göre “custom” panel dizaynına olanak sağlar.

Proteintech

Proteintech

Çok sayıda Antikor, ELISA, füzyon proteini ve kişiye özel üretim hizmeti verir. Koşulsuz değişim ve iade garantisi olan Proteintech ile antikorlarınızdan şüphe duymanıza gerek kalmaz.

Takara Bio Inc.

Takara Bio Inc.

Takara, Clontech, Cellartis, Rubicon ve Wafergen markalarını barındıran Takara Bio, alanında enzim kalitesi ve ürün çeşitliliği ile tanınır. Gen Era 2017 Kasım itibariyle Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

CareDx

Yeni nesil dizileme teknolojisini kullanan “cfDNA” ve “kimerizm” kitleri ile organ ve kemik iliği transplantasyonu sonrası hasta takibini sağlar. Ayrıca kemik iliği transplantasyonu öncesi yüksek çözünürlükte “HLA doku tiplendirme” kitleri ile çözüm sunar.