Çözüm Ortaklarımız

10x Genomics

10x Genomics tek hücre tabanlı transkriptom analizleriniz için hücre veya doku örnekleri kullanabilmenizi sağlayan özelliği ile olağanüstü bir teknoloji sunar. Ek yöntemler kullanarak “multi-omik” bir yaklaşım ile farklı düzeylerde araştırma yapmanızı sağlıyor.

AmoyDx

AmoyDx

Moleküler onkoloji ürün grupları ile metastatik kanser tedavisini yönlendiren EGFR, KRAS, NRAS ve BRAF gibi kitleri ve yeni moleküler hedefleri içeren geniş bir test menüsüne sahiptir

Archer Dx

Anchored Multiplex PCR (AMP) teknolojisinin hasasiyetine dayanan yeni nesil dizileme kitleri üretir. Onkoloji ve Hemato-Onkoloji alanında füzyon, ekpresyon, SNV, InDel, CNV tespiti için çözümler sunar.

Becton Dickinson (BD)

Becton Dickinson (BD)

Gen Era, BD’nin otomatik mikrobiyoloji sistemi BD Max ve HPV deteksiyonu için üretilen BD Viper sistemlerinin distribütörüdür.

Bio-Rad

Bio-Rad

DNA, RNA, protein ve hücre araştırma alanlarına yönelik, sistem, reaktif ve sarf ürün grupları mevcuttur. Dijital PCR, akış sitometrisi ve kromatografi gibi yüksek teknoloji sistemlerin üreticisidir.

Hamilton Robotics

Tüm Laboratuvar Uygulamaları için Otomatik Çözümler Hamilton Robotics, üstün kalitede ve yüksek verimli tam otomatik iş akışları için çözümler sunar. Hamilton Pipetleme Robotları diagnostikten genomik araştırmalara, ilaç geliştirmeden kit üretimine uzanan geniş bir yelpazede ve farklı ölçeklerdeki çalışmalarınızda maksimum güvenilirlik ve kullanım kolaylığı sağlar.

Integrated DNA Technologies

Integrated DNA Technologies

Yeni Nesil Dizileme, CRISPR genom düzenleme, qPCR ve RNA interferans gibi moleküler biyoloji uygulamaları için oligo tasarımında 30 seneden fazla tecrübe ile hizmet veren bir firmadır.

Illumina

Illumina

Dizileme ve “array” teknolojisindeki güvenilirliği ile bilimsel araştırmalar, genomik ve moleküler tanı alanlarında tüm dünyada tercih edilen cihazlar ve kitler üretir.

Paragon Genomics

Paragon Genomics

“CleanPlex” teknolojisi ile hassas, uygulaması kolay ve maliyet efektif hedefli yeni nesil dizileme kitleri üretir. İhtiyaca göre “custom” panel dizaynına olanak sağlar.

Proteintech

Proteintech

Çok sayıda Antikor, ELISA, füzyon proteini ve kişiye özel üretim hizmeti verir. Koşulsuz değişim ve iade garantisi olan Proteintech ile antikorlarınızdan şüphe duymanıza gerek kalmaz.

Sera Care

Sera Care

In vitro tanıda, klinik laboratuvarlara ve yaşam bilimleri araştırmacılarına, NGS ve dPCR gibi ileri seviye tanı uygulamaları için biyo-benzer referans örnekleri ve kalite kontol programları sunar.

Sophia Genetics

Sophia Genetics

Veri güdümlü tıp alanında dünya lideri olan, yapay zeka SOPHIA’nın üreticisi Sophia Genetics, yeni nesil dizileme veri analizi için hekimler için kullanıcı dostu arayüz sunar. Ayrıca yeni nesil dizileme kitleri de üretmektedir.

Takara Bio Inc.

Takara Bio Inc.

Takara, Clontech, Cellartis, Rubicon ve Wafergen markalarını barındıran Takara Bio, alanında enzim kalitesi ve ürün çeşitliliği ile tanınır. Gen Era 2017 Kasım itibariyle Türkiye distribütörlüğünü almıştır.