Western Blotting

Protein analizi pazarında lider olan Biorad’ın en çok tanınan sistemi Mini PROTEAN Tetra Cell’dir.

SDS-PAGE uygulamalarında MINI, MIDI ve LARGE formatlarda kapasitenize uygun çözüm sağlar. Gerekli tampon solüsyon, jel karışımları ve hazır jelleri, protein standart ve spacer camları stoklarımızda mevcuttur.

Trans-Blot Turbo transfer sistemi yüksek performanslı bir western blot cihazıdır ve yüksek verimlilikte hızlı bir transfer sağlamak için dizayn edilmiştir.

Tam otomatik kullanım – Sistem hazır transfer paketleri kullanılarak, sadece 3 dakikada protein transferini tamamlayabilmektedir.

ChemiDoc MP görüntüleme sistemi, jel ve western blotları analiz etmek için kapsamlı bir sistemdir. ChemiDoc MP ile multipleks floresan western blotlama, kemilüminesan ve stain-free görüntüleme ve jel dokümentasyonu için kullanılabilmektedir.

Western blotlama yapmak için tüm sistem opsiyonumuzu da inceleyebilirsiniz: ChemiDoc™ MP V3 Western Workflow™

PROTEAN i12 IEF System

PROTEAN i12 IEF System

PROTEAN i12 IEF (isoelectric focusing) sistemi immobilize pH gradienti (IPG) stripleri üzerinde, 2D elektroforezin ilk boyutunu (1D) yürütmek için dizayn edilmiştir. Bu sistem ile 1-12 adet IPG Strip’i aynı anda koşabilir ve 7, 11, 13, 17, 18 ve 24 cm uzunluğunda fokus tablaları mevcuttur.

IEF sisteminin her kanalı birbirinden bağımsız olarak yürütülmektedir. Böylece farklı örnek tiplerini aynı anda farklı koşullarda yürütme imkanı verir.​

  • Aynı anda farklı protokol ve koşullarda koşum yapılabildiğinde optimizasyon süresi kısalır.

  • Birbirinden bağımsız koşum, bir örnekteki hatanın diğer örnekleri etkilemesini engeller.

  • Dokunmatik ekran sayesinde kolayca yeni protokol dizaynı yapılabilir.

NGC Medium Pressue Chromatography

NGC Medium Pressue Chromatography

10 mL’den 100 ml’ye modüler kurulabilen ve kolay güncellenen NGC kromatografi sistemleri, yazılım arayüzü ile birlikte gelmektedir. Analitik ve preparatif kromatografi için uygundur.

  • 10-100 mL sistem pompası; gradient karışımı için 750 ul -12mL arasında karıştırıcı

  • Tek ya da çok kanallı (1-4) deteksiyon opsiyonu

  • Kolay kullanımlı ChromLab yazılımı

  • Opsiyonel olarak otosampler ve fraksiyon toplayıcı

Antikor, Protein ve Füzyon Proteinleri

Tüm antikorlar Proteintech tarafından üretilir ve doku ve hücre lizatlarında western blot için test edilir. ​Kullanıcıda çalışmayan antikorlar sorgusuz sualsiz iade garantisi altındadır. Ürün katalogları için lütfen buraya tıklayın.

  • 10.000’den fazla antikor​

  • Tüm türlere uygun özel üretim​

  • Total protein imünojenlerine karşı üretim

 

Sonraki

Detaylar için tıklayın.